Prikaz jedne poruke
Stara 4.9.2009, 15:46   #109
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Razgovori o fotografiji • Kako do boljeg snimka, do uspešnijeg rada

Citat:
AstraLogos kaže: Pregled poruke
1. Citaj post do kraja a ako nesto nisi razumeo pitaj.
2. Nadmen si, a imam staza u fotografiji koliko i ti godina.
Pogledaj stranu jednu unazad i vidi sta je alesandro okacio. Ista setovanja sam i ja stavio na istom aparatu i dobio istu stvar? Ako onaj beli automobil nije sprzen, ja onda neznam sta je pregorelo. Ili me ti prosvetli.
Ti imas Canon EOS 450D ili Kiss kako vec hoces, a to je vec DSLR aparat i u mom postu lepo pise da su u velikoj prednosti nad obicnim aparatima.
Dakle ne mesaj babe i zabe.
Okacicu kao sto sam i obecao jednu sa Fujijem i jednu cu sa Nikonom D90 i videce se drasticna razlika. Ako to do sada nisi naucio onda ....
E stalno naglasavas koliko imas staza a nijednu nadprosecnu fotku da postavis To sto pominjes ogroman staz ti ne ide u prilog jer kad se tvoje fotke uporede sa mojima (3 meseca ozbiljnog fotkanja) onda (drugi nek sude, nije na meni da odredjujem cije su fotke bolje).... Jesam u prednosti sa dSLRom, pa sta , ko je rekao da nisam. Citaj malo, cak sam mu rekao da je sa kompaktom nemoguce to odratiti.

Glede alesandrove fotke. Em je preprzena, em nije dobro fokusirana, a posto si se uvatio za pregorelost onda da ti kazem da je trebala blenda da se ZAVRNE i dobijes pravilno exponiranu ili cak i podexp, mada se male razlike u exp sredjuju lako u PSu. a coveka...
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BrutaLiS na korisnoj poruci:
steve89 (4.9.2009)