Prikaz jedne poruke
Stara 9.12.2013, 13:20   #8
LieSerj
Novi član
 
Član od: 13.10.2013.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pomoc oko odabira konfiguracije i komponenti

Ne spavam vec danima pokusavajuci da napravim pravi izbor za konfiguraciju

Taman kada sam se odlucio za Athlon™ X4 Quad-Core 750K zato sto se na nekim testiranjima koje sam pronasao pokazao jako dobro, u nekim segmentima cak i za nijansu bolji od i3-3240 na grafikama tipa GTX 650 ili 7770 i R7 250, pronadjem da se ovi i3 procesori ponasaju ponekad i duplo bolje na skupljim i boljim grafikama. Tako da ce krajni izbor ipak pasti kada za koji dan legne kinta pa kada vidimo sa tacno kolikim budzetom radim, i ako bude bilo dovoljno kesa za i3 konfu, to ce najverovatnije biti moj izbor zbor upgrade-a u buducnosti.

BTW izvinite sto smaram ali bi mi zaista trebala jos mala pomoc oko odabira...
Nasao sam par maticnih koje imaju dva PCI-E slota x16 za graficke kartice koje nisu previse skupe, ali ni jedna nema oznaku ni SLI ni Crossfire, niti u nazivu niti u opisu. Da li mogu u dual modu da podrze i ATI i nVidia grafike ili ?

Matična ploča MB LGA1155 B75 Gigabyte GA-B75-D3V

Matična ploča MB LGA1155 H77 Gigabyte GA-H77M-D3H

Matična ploča MB LGA1155 B75 Gigabyte GA-B75M-D3H

Matična ploča MB LGA1155 B75 ASRock B75M R2.0

i da li neko ima iskustva sa nekom od ovih ploca, cisto da mi malo prenese svog iskustva?

Marshall George (ili bili ko drugi) moze neka preporuka za mesto kupovine, posto gde god da sam sklapao ovakvu konfiguraciju koju ste mi ponudili uvek je ispala barem po 2000 dinara skuplja.
LieSerj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke