tema: JDownloader
Prikaz jedne poruke
Stara 25.1.2009, 19:02   #54
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.020
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: JDownloader - Uvodni post

Citat:
Sima kaže: Pregled poruke
to je i moja verzija. nisam dirao podesavanja od kada sam ga prvi put instalirao, a tada je sve islo ok, a i sada ne vidim da se ista promenilo.
Pa i meni se dešava često puta da sa transferom ne ide sve kako treba, da brzina opadne (noću je najbolja i ide preko 100Kb/sec), da linkovi pocrvene. U tom slučaju, jedini lek koji (bar kod mene skoro uvek deluje) je da stopiraš transfer, selektuješ sve linkove koji čekaju u paketu (podesi pre toga JD da briše link odmah po ostvarenom transferu), pa desni klik i resetuj. Onda probaj ponovo. Ako ni to ne upali, onda restartuj PC. Ne verujem da je to do JD-ja, preko dana je na Rapidu zagušenje i brzina zna drastišno da opadne, ali kako si ti sa premiumom, tebi ne bi trebalo da smeta. Ne znam šta bih ti drugo rekao, osim možda da proveriš koristiš li zadnju Javu.
Još nešto sam primetio, ako koristiš XP, kod mene je SP3, a probao sam JD na XP Home sa SP2 i neke stvari nisu radile kako treba. No, te mi stvari već pomalo beže, nemam znanja ni iskustva da bih mogao da shvatim šta je u pitanju.
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke