Prikaz jedne poruke
Stara 9.9.2016, 19:47   #84
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4.5

Nije to nikakav znak loseg ukusa vec realan opis (bilo bi me sramota da me rotitelji,devojka ili prijatelji vide sa tim na glavi) jer tesko da ko moze da me ubedi da VR nije ruzan tj odvratan niti da nema pola kile a pola kile na glavi je sve samo ne udobnost a ako dajem toliki novac ima da bude i lep i udoban.

VR nije nesto sto su izmislili pre godinu dana vec rade na tome od vajkada (nintendo virtual boy? ) ,kad pogledas recimo igranje sa 3d naocarima ili gledanje 3d filmova elegancija a opet zadovoljavajuci dozivljaj.

Ne znam gde si procitao da mi se ne svida , rekao sam ideja je vrhunska al je trenutni proizvod bedan sto naravno ne znaci da se stvari nece promeniti al pricamo o trenutnom stanju.Na kraju krajeva kao neko ko dosta vremena provodi igrajuci virtual world jedva cekam da se pojavi kvalitetan VR.

Nemoj porediti LCD monitor etc, kostao je i danas kosta jeste i sad da mi crke opet cu dati 40-50k dinara za dobar monitor ,DVD takodje kostao je oko 30-35 maraka u ono vreme ali mi je radio posao ,HDD takodje iole bitne stvari (muzika,semplovi u mom slucaju) ne drzim na green drive_u od 8000din

Uglavnom slazemo se stim sto ja ipak mislim da sve to moze daleko elegantnije pa nek bude duplo skuplje nije problem
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke