Prikaz jedne poruke
Stara 8.12.2017, 19:48   #2840
star-duster
Veteran
 
Član od: 18.10.2009.
Poruke: 861
Zahvalnice: 238
Zahvaljeno 254 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
pacsle kaže: Pregled poruke
у суштини човек кад ради 8 сати на дан,8 сати спава а остатак времена хоће још да проведе са девојком,друштвом,оде до кафане и слично...њему не да није суша,него нема времена скоро ништа да одигра
Jednačina ti je sasvim tačna. Ali može da bude još složenija. Npr. "ostatak vremena hoće da provede sa devojkom..." zameni sa "ostatak vremena mora da provede sa ženom i detetom/decom" i onda rezultat (tj. slobodno vreme) bude apsolutna nula. Išao bi i u minus da je moguće.

Zato se smanji vrednost promenljive "spavanje", pa umesto 8 bude 6 (i tek ponekad 7). E jedino tako rezultat bude (jedva) veći od nule.

Krenuo sam da pišem kao šalu, ali i nije daleko od istine. Zaista malo vremena nalazim za igranje. I uglavnom to bude uveče kad se uspava dete, pa uzmem da igram nešto, a oči "na pola koplja".
I posle me pitaju zbog čega ne igram multiplejer igre. Gde naći vremena za to (a posebna priča su refleksi konstantno umornog tridesetsedmogodišnjaka u odnosu na navežbane tinejdžere)?
Čak nemam vremena ni da se upustim u neku bogatu singlplejer open-world igru. The Witcher 3? Primamljivo, nema šta, verujem da je remek-delo, ali za prelazak igre od 150-ak sati bi mi bila potrebna otprilike cela godina. Ili više. Gde je onda tu uživanje?
Zato u poslednje vreme mi najviše leže linearne igre od 15-ak sati.
Uncharted? Yes, please!
Tomb Raider? Može!
Wolfenstein? O, da!
star-duster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke