Prikaz jedne poruke
Stara 19.9.2006, 18:04   #133
ATI`
Banned
 
Član od: 7.4.2006.
Poruke: 282
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ATI` Slanje poruke preko MSN-a korisniku ATI` Slanje poruke preko Skypea korisniku ATI`
Određen forumom Re: The Worst Hardware and Software EVER!

Citat:
Covenant kaže:
Bice da 99% ljudi koji koriste kompjutere radi web dizjan ili profi obradu fotografije
Gde prestaje logika tu pocinju tvoji postovi,tako da nadji neku drugu temu za spam
Kada nisi uspeo da se snadjes sa SuSE-om,koji je povrh svega,vrlo jednostavan za koriscenje,o tvojoj kompetenciji ne samo za linux vec i za Win ne treba nista vise da se kaze,jer je sve jasno...
Ako je sa ovim mojim postovima prestala logika, onda to isto mozes reci i za Simke-a i Marko_L-a.

Sto se mene tice Linux je za ljude sa viskom slobodnog vremena koji vole da se po svaku cenu razlikuju od drugih. Sto se tice moje kompetencije, tvoja kvalifikacija me zanima kao.... da ne kazem sta.

Da se vratim na temu. Sto se tice Worst Software-a na mestu broj jedan je ubedljivo Linux uopste, sto se mene tice. Citava prica o Win-u i Linux-u mi lici na Iznoguda. Pokusava da postane kalif umesto kalifa Softver koji samo sto nije stigao do verzije 1.0, zaklinjanje u legalnost a u isto vreme pokretanje Win programa i igara u emulatorima, prica o besplatnom softveru a precutkivanje da isti ti programi su free i za Windows (GIMP, OpenOffice, Inkscape...), prica kako su proizvodjaci "egzoticnog" hardvera krivi zato sto nece da radu u Linux-u (pa necu valjda u Xari ili Inkscape-u da radim pripreme za Cutter , ili da sedim pored njega i psujem proizvodjace sto nema driver za Linux ), ili treba da idem u banku i nosim naloge zato sto njihov program ne radi u Linux-u....

Ovako bih mogao da nabrajam do sutra. Ja sam izneo svoje misljenje i dao razloge i ne spamujem kao ti sa umisljenim tvrdnjama da je Linux bolji bez i jednog razloga zasto je bolji.
ATI` je offline