Prikaz jedne poruke
Stara 19.9.2006, 14:16   #128
ATI`
Banned
 
Član od: 7.4.2006.
Poruke: 282
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ATI` Slanje poruke preko MSN-a korisniku ATI` Slanje poruke preko Skypea korisniku ATI`
Određen forumom Re: The Worst Hardware and Software EVER!

Citat:
Covenant kaže:
Nije istina da stabilnost Win-a zavisi samo i od korisnika,njegovih akcija i hardvera-zna Win da prsne(i pored nege kao za setomesecnu bebu)ko zvecka iz cista mira i sam od sebe,tako da nesposobnost drugih(citaj MS-a) da naprave pristojan OS,ne treba svaljivati uvek na krajnje korisnike....
Tek toliko da se zna....
Kako to meni Win nije pukao jos od juna 2005 a instalirao sam i deinstalirao gigabajte demo, trial i shareware programa???

Citat:
Covenant kaže:
I koji je onda OS ozbiljniji?
Mada ljudi cesto poistovecuju programe za odredjeni OS(npr Photoshop) sa samim tim OS-om,a izvini molim te,to nikako nije isto....
Ozbiljniji je onaj OS koji ima bolju softversku podrsku. Izvini ali ako racunas GIMP, Inkscape ili Xara-u u ozbiljan softver onda imas problem sa sistemom vrednovanja, ili ipak teras inat na forumu, jer primecujem da kao zagrizeni "linuxovac" ipak stignes da probas sve Win programe

Sto je tice pucanja sistema, sam od sebe mi je jedino "pukao" SuSE 10 i nijedan drugi (naravno sad ces reci da je SuSE s....e i da bas on ne valja ). Sto se tice instaliraj i zaboravi jedini takav OS na kom sam radio je bio Amiga Workbench njega sam na mojoj A1200 instalirao samo JEDNOM (1)!!!

Poslednja ispravka: urke (22.9.2006 u 9:32)
ATI` je offline