Prikaz jedne poruke
Stara 18.9.2006, 14:03   #37
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Vaše fotografije - pejzaži i arhitektura

Citat:
Neuro kaže:
Nije mi baš najjasnije šta si želeo da kažeš . Ja to shvatam kao nerazumevanje jedne od osnovnih premisa na kojima počiva ovaj, sada već, podforum.

Naime, većina ljudi ovde troši poprilično vremena dubeći na glavi ne bi li napravili što kvalitetniju fotografiju, baš u datom trenutku, u što boljim i realnijim uslovima, a iz tvog posta deluje da tebe mrzi čak i da isključiš datum i vreme na aparatu (jer ti je pejzaž u komšiluku).
Kao što rekoh, ovako sam ja shvatio tvoj post. Ispravi me ako grešim.
Ne znam da li ima potrebe da te ispravlja, ne vidim što je problem ako njega mrzi da isključi datum... to je njegov odnos prema fotografiji koji njega definiše, tako da to treba zanemariti.

Takav odnos ne umanjuje naše napore da dodjemo do što boljeg snimka niti može da da bilo kakvu ocenu o tome.

Ako neko pokazuje da ga nešto mrzi da nema volje i slično to mi možemo ispoštovati, na to apsolutno ima pravo... problem je što takav odnos može samo njemu umanjiti rejting u razgovorima sa nama.

U suštini ne verujem da je ovo slučaj sa 'АТI-jem, mislim da je samo rečenica nezgrapno formulisana.

Meni najviše smeta kada ne postoje nikakvi podaci o radu, ni šta je, ni gde je ... zato sam recimo kao odgovor na 'ATI-jeve radove napisao:
Citat:
ovo je ono što se nalazi onamo ...
moram da dodam, nije on ni prvi ni jedini koji je postavio slike bez nekog objašnjenja ... čak je i dao objašnjenje iako maglovito, neka reka u blizini moga grada...
mene više smeta kada vidim dobar pejsaž a moram da gatam ili da gledam u pasulj gde je ili da pitam svaki put... tako da bih uveo pod obavezu da se daju najosnovniji podaci o radu.

Poslednja ispravka: Simke (18.9.2006 u 14:15)
Simke je offline