Prikaz jedne poruke
Stara 20.4.2006, 8:27   #18
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Windows (XP) VS Linux

E pazi, ATI, i ja volim windows, zato što ima mnogo ovaca koje će MORATI da plati da im se apdejtuje antivirusni softver, očisti komp od virusa i trojanaca, našteluje rezolucija i osvežavanje monitora, instalira neki program (ilegalno, jer neće da plate normalno za legalno) i slične fore, kojih kod kućnih korisnika GNU/Linux sistema, na žalost ili sreću, nema. E zato ja volim Windows, što mi je dodatni izvor prihoda od ovaca koje ga koriste Na sreću, ima veoma malo onih koji znaju da ga koriste.

Dakle, ekvivalent broju korisnika slobodnih operativnih sistema u svetu je broj ljudi u ovoj državi koji ZNAJU da koriste Windows oeprativne sisteme. To što na forumu ima toliko ljudi koji manje ili više znaju da koreste svoje mašine i operativne sisteme je NIŠTA u odnosu na sve korisnike Windowsa, priznali vi to sebi ili ne.

Btw, meni za kućnu upotrebu mnogo jednostavnije radi moj Slackware nego Doza na poslu. Ako hoću da rekompresujem gomilu DivX/XViD-a u nekom direktorijumu, kod kuće ću samo da odkucam tri slova i stisnem enter, a na poslu ću morati da klikćem u programu pola sata da bih sve podesio kako želim. I šta je tu brže i praktičnije?
urke je offline