Prikaz jedne poruke
Stara 19.4.2006, 21:47   #12
AxeZ
Banned
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 309
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku AxeZ
Određen forumom Re: Бесплатно а легално

Citat:
ATI` kaže:
Odavno Billi i Windows ne guraju razvoj hardware-a. Tu ulogu su preuzeli ATi i nVidia i proizvodjaci igara naravno.
Mislis....a sta mislis sto svaka nova verzija windowsa zahteva novi komp....


Citat:
Sto se tice Linux-a, da je on pretnja Windows-u to je obicna smejurija. Ja znam da koristim Linux, ti i jos 1-2% korisnika racunara a mozda ni toliko ?!?!
Pa to da znas da ga koristis cisto sumnjam.

Citat:
Koja je prednost Linux-a? Sto je Free, sto je bezbedan?
Pa vidis..da znas da ga koristis kao sto ne znas sigurno bi znao koje su prednosti.

Citat:
Da nije free niko ga ne bi koristio, da je instaliran na preko 80% racunara u svetu ne bi bio toliko bezbedan veruj mi.
Vidis..malo argumentacije ne bi skodilo umesto da ovako siris obican FUD. Ah da, zaboravio sam da si ti samo obican windows zealot.

Citat:
Sav taj Free software na Linux-u ima Free i za Windows.
Da, pa....grehota je koristiti sav taj free softver na tako infantilnoj platformi kao sto je windows.
ALi sta da se radi....ima boljih ljudi od mene koji ga portuju na win.

Citat:
A sta je sa onim ozbiljnijim software-om? Extra PC i Windows su smesno malo ulaganje za nekoga ko hoce amaterski i poluprofesionalno da se bavi npr. video montazom, 3d animacijom... Daj mi pandane Lightwave-u, Ilustrator-u... koje mogu koristiti na Linux-u!

Stvarno gubim vreme sa luzerom koji se nije potrudio ni da konsultuje google. Sta hoces ti u stvari da ti nabrajam fuckin pro softver...hoces li biti zadovoljan?

Evo, pandan Lighwaveu, mislim da jedan Softimage XSI ili Maya mogu sasvim fino da posluze.

Video montaza i efekti...Discreet Smoke, Flame, Inferno

CAD..Pro|Engineer

Vektorska Grafika...Xara je postala open source...

itd, itd, itd

I sta sad...?
Hoces li sad nestati odavde sa svojim FUD-om


Citat:
Linux je i ostace OS za servere i entuzijaste i nista vise od toga! Koristice se u bankama i silicnim ustanovama, ali nece nikad doci do prosecnog korisnika!
A takvih je najvise

Yeah right, a ti si neko kome se moze verovati..pre ce biti da si obican troll.
Btw..Linux ni nije namenjen prosecnim korisnicima vec malo naprednijim korisnicima koji imaju predstavu sta zele od svog racunara

Citat:
Koliko god Windows bio los i nesiguran jos dugo ce biti OS broj 1 u svetu. Svidjalo se to nama ili ne!
TO jeste...samo zaboravljas da kazes da ce biti No 1 DESKTOP OS...sto je jel sreca. Linux odavno pretenduje da bude No 1 OS za ozbiljnje stvari na svetu, pocevsi od superkompjutera, profesionalnde 3D animacije pa do servera.
Vi imate igrice...to je vrhunac koji mozete da dostignete.
Zamisli strahote da svi ti windows lameri predju na Linux....
AxeZ je offline