Prikaz jedne poruke
Stara 19.4.2006, 15:59   #11
ATI`
Banned
 
Član od: 7.4.2006.
Poruke: 282
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ATI` Slanje poruke preko MSN-a korisniku ATI` Slanje poruke preko Skypea korisniku ATI`
Određen forumom Re: Бесплатно а легално

Citat:
urke kaže:
Igre? Misliš na Igrice? Čemu igre? Ako hoćeš da se igraš, kupiš igračku platformu. Jeftinije će da te košta. Inače, za moj ukus ima i više nego dovoljno igara za Linux (native) a emulacija onih drugih se sastoji u dodavanju jednog prefixa izvršnoj datoteci. Komplikovano, veoma, ali ipak manje od „kupovine softvera bez novca” a.k.a. krekovanje.



Da si ti jedan od bilijardera, svaki us*ani cent bi ti bio bitan. Ali pošto nisi, nemaš predstavu o toj gramzivosti. Btw, Windows je samo alatka u procesu zarade debele kinte koja se ostvaruje na HARDVERU. Ko razume, shvatiće
Odavno Billi i Windows ne guraju razvoj hardware-a. Tu ulogu su preuzeli ATi i nVidia i proizvodjaci igara naravno.

Sto se tice Linux-a, da je on pretnja Windows-u to je obicna smejurija. Ja znam da koristim Linux, ti i jos 1-2% korisnika racunara a mozda ni toliko ?!?!

Koja je prednost Linux-a? Sto je Free, sto je bezbedan?
Da nije free niko ga ne bi koristio, da je instaliran na preko 80% racunara u svetu ne bi bio toliko bezbedan veruj mi.

Sav taj Free software na Linux-u ima Free i za Windows.

A sta je sa onim ozbiljnijim software-om? Extra PC i Windows su smesno malo ulaganje za nekoga ko hoce amaterski i poluprofesionalno da se bavi npr. video montazom, 3d animacijom... Daj mi pandane Lightwave-u, Ilustrator-u... koje mogu koristiti na Linux-u!

Linux je i ostace OS za servere i entuzijaste i nista vise od toga! Koristice se u bankama i silicnim ustanovama, ali nece nikad doci do prosecnog korisnika!
A takvih je najvise

Koliko god Windows bio los i nesiguran jos dugo ce biti OS broj 1 u svetu. Svidjalo se to nama ili ne!
ATI` je offline