tema: Windows 8.1
Prikaz jedne poruke
Stara 24.10.2013, 17:38   #282
Dapper
Član
 
Član od: 11.12.2008.
Lokacija: Niš
Poruke: 233
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 22 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Windows 8.1

Citat:
Љуша kaže: Pregled poruke
Нема још ћирилица. То је за осмицу. И не може да се инсталира на 8.1. Када се појави, биће преко контрол панела доступна за преузимање.

Након пар дана крећу проблеми. Видео у прилогу:

---


Међутим, када отворим преко фајл експлорера све је нормално:

---


Када сам инсталирао 8.1. Радило је нормално након завршног рестарта. После нисам гасио комп пар дана. У међувремену сам инсталирао нове драјвере за графу. 331.58. И све у реду као по обичају када инсталирам драјвер. Оставио поново комп преко ноћи упаљен као и увек. Сутрадан рестаратовао и крећу проблеми.

Уопште не види партиције и фолдере. Некад учита, некад јако споро. Не види ни контрол панел. Ништа. Само бело. Види се на видеу.

Није до драјвера. Вратио старе. Почистио комп цц клинером. И даље исто.

Не знам зашто, било шта да отворим преко старт менија, комп је невероватно спор. Учитава фолдере сто година. Преко фајл експлорера је у реду. На таск менаџеру је све у реду такође. Не видим неки сумњив процес. Искоришћеност харда и процесора је ок, као и до сад. Температуре добре.
ovo sa "pločicama" u start meniju se i meni desilo...rešenje je bilo jedino uninstall svih app pa ponovni install iz store-a istih..onda rade ok..za sad.
Dapper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke