Prikaz jedne poruke
Stara 7.7.2007, 20:00   #1
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Da li neko zna koja je ovo pesma?

dakle trazim pesmu, radi se o nekoj nepoznatoj grupi koja je imala spot na Mtv-ju ..mislim da su ga jako slabo pustali pre mozda 5-6 meseci.. ne znam ni ime pesme ni ime grupe (znam da puno ne govorim) ..u spotu se radi o neko dvoje, musko i zensko, u nekom malo mracnom klubu a u tom klubu svira ta grupa i peva tu pesmu, e sad na kraju spota ona njemu kao rasiri neku bluzu i iz prsa joj svetli nek svetlost kao da je neki svemirac, i ona pobegne s nekim kolima a on kao potrci za njom.. pesma ima cudan ritanm, i nije tacno pevanje nego recitovanje.. onako, spot je malo mracniji koliko se secam

e sad ta pesma se pojavila i u filmu 23, kojeg sam upravo pogledao.. zanci samo se jednom pojavila negde na pocetku.. i ja misleci evoga nacu sound track i nacu pesmu.. ali vraga, pesme nema na CD-u.. imaju sve ali ne i ta pa molim one kioji su gledali film, secaju se pesme a znaju otprilike koja je grupa ili naziv pesme il nesto da mi kaze jer mi je pesma jako bitna..

PS ..molim moderatore da tema prezivi bar dan-dva da vidim hocel se iko javit da zna, ako nista onda neka ide na DELETE

hvala unapred

Poslednja ispravka: Ulmawen (23.1.2008 u 17:13) Razlog: proširenje teme
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke