Prikaz jedne poruke
Stara 8.8.2022, 14:34   #51
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.260
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 1.135 puta na 846 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2022

^
Planirao sam da kupim nesto slicno za citanje stripove ali ne za knjige i svet kompjutera.

@makiem
Verovatno si primetio/cuo da gomila ljudi veci deo dana gleda u telefon, televizor i monitor.
Cesto se ljudi hvale da su pogledali celu sezonu neke serije ili da su za par dana odigrali igru za ciji je prelazak potrebno preko 50 sati.
Svestan sam da su se vremena promenila ali to ne znaci da moram da gledam film preko telefona u autobusu ili da jurim sa elekricnim trotinetom po trotoaru.
Nigde nisam napisao da su e readeri beskorisni ali uvek ce mi biti prijatnije da citam stampano izdane.
Nije mi bio cilj da sa prethodnim porukama ulazim u raspravu sa ljudima koji vole ili moraju da citaju knjige preko e readera.

@Oluja
Mislim da je Commodore 64 zasluzio da se nadje na prednjoj korici/naslovnici ovog broja.
Odavno je retro postalo kul pa bi verovatno bela naslovnica sa slikom Commodora bila lako primecena medju ostalim casopisima.
Kupujem Svet kompjutera a ne Svet igara.
Mogli biste da u narednim brojevima izdvojite malo vise stranica za retro igre/racunare i opisivanje indie igara kao sto je Toy Tanks.
Cetvrtina strane bi bila dovoljna za te recenzije. Mogli biste da napisete neki tekst o stop motion animaciji.

Malo nostalgije i synthwave muzike.

FM Attack - Magic
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Acanen na korisnoj poruci:
igor7 (10.8.2022), oluja (8.8.2022), pedjosav (9.8.2022)