Prikaz jedne poruke
Stara 6.4.2011, 12:47   #10
Great_Sun_Jester
Veteran
 
Član od: 11.8.2010.
Lokacija: Life sucks and then you die.
Poruke: 577
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 458 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: 4/2011 "Dancing Queen"

E bre i ovaj kuzma koji je on hejter; od svih plesova on se uhvatio ni manje ni vise nego za kolo i belaj koji tresti na svadbama

Pa daj bre covece ima toliko drugih igara sa veoma lepim i mmm...privlacnim plesnim pokretima koji su kao stvoreni za gubljenje and/or skakanje uz neku muziku, od RST-a do KST-a

Rokenrol, rumba, salsa, cacaca, merenge, dzajv, sving, pa u kranjem slucaju i tango i valcer, sve su to interesantne i lepe igre. Naravno da ne moras da budes profi, ali dolijes malo goriva i krenes da se zabavljas. Ples je stvoren za zezanje i inicijalno muvanje, a tormentom mozes da ih obradjujes posle, natenane^^

Moguce da je kuzma imao nekih veoma losih iskustava sa plesom i da ga progoni onaj cuveni osecaj u stomaku pre nego sto neko zaigra sa devojkom koju pokusava da "ulovi" ("samo da ne zabrljam, samo da ne zabrljam..."), pa da odatle vuce neku averziju...Ja sam inace skroz za ples, jedna od najlepsih stvari koje znam za zezanje na zurkama (iako sam amater) ukoliko nisu sedeljke u pitanju i obozavam da se gubim uz muziku dokle god nije neki turbofolk, svadbofolk, lizardfolk or something
Great_Sun_Jester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke