Prikaz jedne poruke
Stara 4.8.2014, 19:18   #156
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Citat:
Marko kaže: Pregled poruke
Leonida, boktemazo, aj napisi neke savete ovde ili nesto, ja igram na easy sa 4 lika i tesko mi je da igram, da mi ne umiru likovi. A igram sa wayfarerom i sa clericom i obicno bacim load kad mi neko krepa...

Ocu reci cim mi neko umre, ja load

Jel se moze igrati da ti niko ne umre u bitci, ili ja lupam gluposti sa ovim mojim principom? I kako postizes 100% resistance elemenata? Ja imam po 10%-20% i kokaju me samo tako

I jel mozes da igras sa samo 2 igraca, sa 2 lone wolfa ili kako se vec zove taj trait i da predjes igru normalno?
Za prvi playtrough ti ne bih preporucio da koristis hibrid klase.

Problem je sto ces tokom igre dobiti jako mali broj poena za atribute, pa zbog toga ti je bolje da se fokusiras samo na STRENGHT ( za warrior-a ), DEXTERITY ( rogue / ranger ) ili Intelligence ( magovi ). Neces imati dovoljno poena za Clerica ( da bi bio iole koristan ), jer on zahteva i INT+STR, a ne treba zaboraviti da svakom liku moras nabaciti i CONSTITUTION + SPEED za Action Points. Neki moj idealni party bi izgledao ovako:

2H warrior ( sword+shield warrior je takodje ok izbor, ali 2h radi dalekoooooo veci damage, a i svakako ces imati brdo HP + plate armor = niko ti ne moze nista ) + Ranger ( na pocetku je izuzetno slab, ali kasnije postaje jako koristan ) + 2 maga... jedan za Fire/Aero magiju, drugi za Water/Geomancer.

Sto se tice Lone Wolfa-a, naravno da mozes preci celu igru tako, samo sa dva lika. Ali to bih ti preporucio za neki drugi prelazak igre, sa obzirom na to da se mucis sa 4 lika na easy .
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
Marko (5.8.2014)