Prikaz jedne poruke
Stara 1.8.2014, 15:30   #149
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Ja sam planirao da je igram, ali dok zavrsim Fallout 3: New Vegas (odlicna igra, uzgred , danas sam se dva sata setkao po pustinjama i istrazivao, jedva da sam neki kvest radio), izaci ce Risen 3, tako da je ovo do daljnjeg na cekanju, nazalos'.
Iskreno, F3:NV i ovo imaju jako malo dodirnih tačaka, iako su obe igre vrh.

Za svakog ko ima više od 10-ak igračkih (pravih) godina za sobom, da ne pominjem neizumrle dinosauruse kao što sam ja i još neki na forumu (imam 46 godina i igrački staž od Atarija, Spektuma i Komodora (ne nisu likovi iz igara)) ova igra je biser kakav odavno nisam (ali bukvalno) osetio. Još od vremena Baldur`s Gate ili prvog i drugog Diabla, čiji tvorci su sad bogati, zadrigli krmci koje bičuju korporativne kravate da rade ono što ne žele. Ovu igru su pravili gledni, žedni, izmučeni, izbičovani likovi puni prave gejmerske pasije, željni da svoju strast podele sa drugima i to izbija iz svakog piksela ove igre.
Igra te baca momentalno u bujicu događaja, bez ikakve pomoći, ne vodi te "idi tamo, pokupi ovo..." već se biješ sa razumom, strpljenjem, logikom, a kad nagrada stigne, srećan si mnogo više nego kad sa Larom Kroft pocepaš 50 specijalaca.
Probao sam piratsku verziju, oduševio se i sa osećajem blaženstva kupio original na Steamu, jer ako je iko u zadnje vreme zaslužio pare, onda je to (uz CD Project) Larian. Ko ovo propusti taj nikada igrač nije bio...
Samo da dodam. Igram ovo i na poslu kad mogu. Juče sam malo počeo oko 2 sata popodne, radno vreme mi je do pola četiri, negde oko 5 sam ukapirao da sam ja još uvek za kompjuterom na poslu... užas!
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Asmodeus (1.8.2014), Dzigi (1.8.2014), ezenkiel (2.8.2014), Feferedon (1.8.2014), filpan (1.8.2014), Marko (5.8.2014), vlacke (4.8.2014)