Prikaz jedne poruke
Stara 25.3.2017, 5:17   #33
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Koji mobilni telefon koristite? [2017]

Moto G prve generacije, evo ima već 2 i po godine kako šljaka da kucnem u drvo. Furam CM 13 na njemu, sad ću neki dan da mu roknem LineageOS 14.1 da ga osvežim malo.

Baterija mi je naravno dosta slabija nego kad je bio nov i generalno radi lošije jer kontam da su eMMC ćelije dosta upisa pretrpele obzirom na to da je u pitanju varijanta sa 8GB memorije a ja sam ga dobro izmaltretirao ali obzirom na to da je plaćen 150e nov još tada odlično sam prošao - i dalje ima jako dobar HD IPS ekran sa visokim PPI što je tek od skoro postao standard za lower i mid range telefone, dobijao sam apdejtove dovoljno dugo, sada imam i nezvaničnu podršku od strane zajednice, telefon je pretrpeo fizičko maltretiranje, dimenzije su mu taman za jednu normalnu ljudsku šaku...

Jedino što bih ovom telefonu dao je bolja kamera i microSD slot i ne bih morao da ga menjam još 2 godine što se mene tiče, bacanje para na telefone je po meni potpuno besmisleno. Ljudi to više tretiraju kao statusni simbol danas. Sada imamo na sve strane telefone od 200e koji rade kao sat, nude dovoljno dobre kamere, novije verzije Androida, većinom imaju HD IPS panele... Ne vidim smisao u kupovini uređaja od 500+ eura osim ko ima novca za bacanje.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke