Prikaz jedne poruke
Stara 22.2.2010, 1:15   #212
frenkyshka
Član
 
Član od: 10.11.2008.
Lokacija: Vranje
Poruke: 40
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Predlozi za buduće testove? Ako može...

Mnogo dugo kupujem i citam SK ali mi u zadnje vreme sve vise smetaju neke stvari pa reko da napisem sta mi to najvise smeta.
Konkretno u zadnjem broju imate opis atija 5670 i 5870 vapor-x, e sad na te dve strane imate 7 grafikona u kojima je prikazan odnos vapor-x-a i obicnog 5870 a nemate ni jedan grafikon o 5670 za koju verujem da je mnogo interesantnija kupovina od vapor-x-a. Sto se tice vapor-x meni bi bilo sasvim dovoljno da u tekstu pise da je vapor 10% brzi od referentnog 5870, stvarno ne vidim razloga da mi to Uzelac dokazuje sa 7 grafikona. Na drugoj strani 5670 je za nase trziste mnogo privlacnija karta a nema nikakvog uporedjivanja ni sa ostalim ati kartama a da ne spominjem konkurenciju. Pa mislim stvarno, ako je Uzelca mrzelo da testira kartu mogao je bar da nas udostoji nekog charta sa interneta.
Nije ovo usamljeni slucaj, dosta brojeva unazad imate slicne situacije i apsolutno beskorisne grafikone. Ako treba ja mogu da prelistam i starije brojeve i da vam ukazem na slicne propuste. Ako Uzelca mrzi da radi taj posao kako valja onda dajte da to radi neko drugi, pa nije on vrhovni sudija sto se tice hardwarea. Da se ja pitam Kuzma bi sam pisao ceo casopis mada ima i drugih ljudi koji tu posao obavljaju dobro. Al' bre braco ovo sto pise Uzelac i grafikone koje koristi nema veze sa zemljom. Pa necu da prestajem da citam SK posle 13 godina zbog njega.
Ova kritika mozda nema veze sa temom ali nisam nasao zgodnije mesto za nju. Kritika uopste nije zlonamerna a ako pogledate objektivno videsete da sam u pravu, na kraju verujem da ce se dosta citalaca sloziti samnom.
frenkyshka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke