Prikaz jedne poruke
Stara 19.2.2008, 9:19   #19
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Re: Kompatibilnost OK?

Citat:
ukimafija kaže: Pregled poruke
Ja ti kazem nemoj tu plocu dosta se ljudi zalilo na bagove,uzmi bilo koju drugu neces se leba najesti od tog ddr3 na 1333 mozda je 8% plafon brzi od modula na 800mhz a vidis i sam koliko skuplji,Opet ti kazem pogledaj moj profil,mozes da promenis mozda par stvari,330 e je previse za grafu,veruj ova moja je brza od te a jeftinija vise od 100e, q6600 na xxx mesta mozes da kupis za 215e ili manje,
ako si hteo da bacis tolike pare sto si trazio savet uopste,Ja bih bar dao 160e za
Gigabyte x38 DS4,i 280e za 8800GTS 512 koja je 15e% brza od te tvoje,i 280e za samsung 223bw i Bog da te vidi,ZA te pare mozes da uzmes Bilo koju 780I plocu i kasnije posadis jos jednu grafu,wd 500gb aaks kosta 90e ili manje ja ga imam za cenu koju si ti naveo mozes da uzmes 2 i vezes ih u raid, Ja u toj firmi ne bih uzeo komp ni lud ako su cene takve....PA ti razmisli....
Ne znam jesi li primjetio, Samsung 223BW vec imam. Uostalom, ovi su se pokazali kao najjeftiniji u CG, sudeci po onome sto sam gledao po drugim radnjama, a i ostali kazu da su najjeftiniji i vecina kupuje kod njih. Savjet sam ocigledno trazio da li je kompatibilna TRANSCEND i KINGSTON memorija jedna sa drugom i da li je napajanje od 550W dovoljno za ovo cudo. Nadam se da je za sada to jasno i molio bih odgovor na ovo. A sto se tice tvog profila, pogledao sam i copy/pasteovacu na papir, pa ako bude bilo vremena da se nesto uradi povodom toga, uradicu kako ti kazes, a ako nema, ostaje ovako kako jeste. Samo da mi neko odgovori za memorije i napajanje. Jedan prijatelj mi je rekao da je napajanje dovoljno za ovo a sto se razlicitih memorija tice da tu ne bi trebalo biti problema sve dok rade na istoj frekvenciji...
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke