Prikaz jedne poruke
Stara 5.1.2020, 22:18   #71
nigrutin87
Član
 
Član od: 11.5.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 180
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 88 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: FTL (Faster Than Light)

Skoro sam instalirao igru sa epic store-a zajedno sa Into the breach kad su obe bile besplatne.

Presao sam prvo Into the breach na normal i bila je zanimljiva ali vidim da posle sem novih posada nema nikakve razlike, tako da sam posle krenuo FTL, to mi je prva igra ovog tipa i bas mi je fino legla.

Presao sam na easy sa par vracanja save-a u poslednjem sektoru (uglavnom jer sam u prvoj fazi potrosio svih 30ak raketa pa sam morao da stedim i drugacije igram). Pratio sam savete sa teme, shield i cloak na max, vrata takodje, engine na par crta ispod maksimuma, mesovita posada, rock i mantis gase pozare i izbacuju uljeze, onaj sto daje plus 1 power na oruzju (engi verovatno), ostalo ljudi. Od oruzja sam samo imao onaj laser sa pocetka, zatim small bomb teleport i ion canon level 1, i defense drone 1. Neka druga oruzja nisam imao prilike da isprobam sem Pegasusa sto je isto kao Artemis samo ispaljuje 2 rakete po ceni jedne. Poslednju borbu sam preziveo jedva sa 4 crtice. Vidim da ima dosta zanimljivih oruzja i dronova, plus teleport na njihov brod.

Nisam probao onu ekspanziju, ali probacu jos jedan prelaz s njom. Definitivno lepa igra i steta sto nije dobila neku vecu ekspanziju, drugaciju kampanju ili nesto slicno.

Da li novi tipovi brodova donose nesto novo osim drugacijeg layouta ili forsiraju drugaciji stil borbe?
nigrutin87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nigrutin87 na korisnoj poruci:
Oggy (6.1.2020)