tema: Guild Wars
Prikaz jedne poruke
Stara 22.12.2005, 17:48   #54
Sherman
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 141
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

1. Dye remover sluzi za skidanje bilo koje prethodno nanesene boje sa bilo kog od 5 delova oklopa. Znaci recimo uzmes i ofarbas se ceo u plavo sa 5 komada Blue Dye-a. Onda ti posle par sati igre dosadi ta plava boja uzmes pet Dye removera i skines plavu boju sa svih pet delova oklopa. OBRATI PAZNJU na cinjenicu da su neke vrste oklopa vec ofarbane prilikom craftovanja (kod craftera, je l') posebnom nijansom koju ces malo teze sam napraviti (mozes da kombinujes bilo koje boje, recimo kilknes na Blue Dye pa sa njim na Yellow i dobijes Green, kapiras?). Inace, najpopularnije je ofarbati se ceo u black ili pak, gold boju. Jedan black dye je u moje vreme kostao oko 7 platinuma, a gold oko 3.5 (PAZI prilikom kupovine gold dye-a jer postoji lazni gold dye koji pojedinci pokusavaju da uvale za istu cenu kao pravi, a pravi se od mnogo jeftinijih dye-va, MA VIDECES I SAM ).

2. Kapacitet backpack se povecava kupovinom (ili nalazenjem) Belt Pouch-ova, Bag-ova (valjda se tako zovu). Takodje, postoji nacin da dupliras kapacitet odredjenog tipa torbe (zaboravio sam tacno koji ) tako sto u Old Ascalonu (cim zavrsis uvodni deo) kupis Runu koja to omogucava.

3. Guild formiras tako sto das valjda 1 ili 2 platinuma tamo nekom liku, izaberes baner koji ti se najvise svidja i to je to ja mislim (nikada nisam licno oformio guild). Mislim da imas u uvodnom delu lika koji sluzi za to ovde :: dodjes do mesta gde se izlazi iz grada, okrenes se za 180 stepeni i popnes se uz stepenice i onda tu svrljaj dok ga ne nadjes (drzi pritisnuto CTRL (valjda ) dok se kreces i videces imena NPC-eva sa sve njihovom namenom).

4. Koliko se secam ja sam uvek isao u Yak's Bend kod Balthazar Priest-a. Ima ih i u drugim gradovima (cak valjda i u prvom gradu posle uvoda, Old Ascalon-u). Taj BALTAZAR sluzi da uz pomoc skupljenih FACTION poena (vec sam objasnio ranije kako ih stices, ali mislim da ih dobijas sem pvp borbom i prelaskom misija u rpg modu, nemoj me drzati za rec) otkljucavas skilove i predmete za PvP lika.

5. Sta da ti kazem, takav je zivot . Neka te to ne brine, doci ces do predmeta na drugi nacin (kupovinom na javnim "aukcijama", tj. recimo neko napise WTS Fiery Dragon Sword 15-22, +15% damage while health is above 50% - 10 platinum, znaci da hoce da proda taj mac za 10 platinuma... onda razmenom, recimo ti si mag i nadjes neki dobar mac koji ti ne treba, a neki warrior ima neki dobar wand koji mu ne treba, razmenite ih... takodje, iskusniji igraci u nekom tvom buducem guildu i oni koji su vec 100% opremljeni bi trebali da pomazu i doniraju predmete svojim gildasima, u smislu da im daju neke dobre iteme za DŽ )
Sherman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke