tema: Guild Wars
Prikaz jedne poruke
Stara 22.12.2005, 13:06   #49
Sherman
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 141
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

1. Naravno da mozes. PvP lik ti je fora koju su osmislili autori ako ne zelis da se bahces i budzis lika u rpg modu i tek onda da igras PvP. Znaci, PvP lik je vec spreman, maksimalo nabudzen (osim nekih detalja koje je moguce nabaviti samo u rpg modu, da ne bude da su svi oni ljudi toliko igrali za dzabe ).

2. Koliko se ja secam, postoji odredjena granica u svim arenama po pitanju lvl-a. Tipa, mozes maksimalno da budes 15 a minimalno 12 (ovo je samo primer). U "naprednijim" okrsajima PvP tipa (Tomb) stvarno se ne secam zahtevnosti lvl-a, posto su tu svi lvl 20 (to je kada sam ja igrao bio max lvl, a ne znam da li su u medjuvremenu probili tj lvl cap).

3. Arene (obicno 4 na 4), Tomb (preko koga se stize u Hall of Heroes, ultimativni PvP okrsaj) i to je to koliko se ja secam.

4. Za GvG ti je potreban Guild Hall koji se kupuje uz pomoc Signet-a (kostao je oko 50 platinuma u moje vreme). On se kupuje uz pomoc saigraca iz guild-a (nas guild je ovo resio tako sto smo na desetorica dali po 5-6 platinuma). Inace, 50 platinuma su jos uvek sitna lova (videces kasnije). Guild Hall nije potreban za PvP, samo za GvG. On se pojavljuje kao lokacija na mapi na koju mozes kao i na sve ostale da odes u bilo kom trenutku. Tamo se okupis sa ljudima iz guilda i dogovorite se i onda sledi peglanje .

5. Pogledaj prethodni odgovor.

6. Da, jeste .

7. U Pre-Searing-u (onom delu pre nego sto dodjes u Old Ascalon, tj. uvodnom delu) mislim da ne postoje arene. Ako me pamcenje dobro sluzi.

8. GvG koliko se secam igra 8 na 8. PvP se obicno igra 4 na 4 (Arene, bar ova koju sam ja igrao - Droknar's Forge Arena), ili 8 na 8 (Tomb).
Sherman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke