tema: TV serije
Prikaz jedne poruke
Stara 16.2.2022, 11:12   #5955
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.297
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Shadow and Bone izbindžovao u protekla dva dana prvu sezonu i vidim obnovljena je za drugu. Jeste Young Adult Fiction i morate pre svega biti u stanju da svarite taj tinejdžerski pogled na svet - ja poseban, ja bitan, ja nikog ne slušam, ja menjam svet. Ali sem toga nije rđava uopšte, ima OK priču i atmosferu, sviđa mi se steampunk vajb, skill leveling, lepe devojčice... Kako god, meni je nešto baš OK leglo.


Cowboy Bebop - pre svega da se ogradim da original anime nikada nisam gledao, delovalo mi bezveze uvek (please don't kill me ). Ali ova igrana varijanta mi se mnogo svidela. Western SF, totalno preterana atmosfera 80-ih, totalno preterani likovi, noir vajb, jazz soundtrack... glavni likovi hronično bez kinte. Ma meni je ovo prosto fenomenalno. Primili se i ja i devojka skroz i smorili kada smo pročitali da je već otkazana. Ne znam da li mogu da krivim Netflix, kažu koštala epizoda oko 7 milki (vidi se da je produkcija kvalitetna) a nije bilo dovoljno gledano. Ponovo sam doživeo bol sličan onom kad sam pogledao Firefly i shvatio da nema više. Bitno da je npr. Fate: The Winx Saga uspešna i dobija novu sezonu.


Moraću da pogledam i original anime sada.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke