tema: [Mobilni telefon] HTC Wildfire
Prikaz jedne poruke
Stara 16.1.2011, 20:24   #132
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

evo ja da se ubacim,sumnjiv mi je samsung..nesto muljaju.
ja tvrdim da ti android ne znaci nista,ako si iole zahtevan korisnik i hoces android,a da kupis npr wildfire ili vip droid/zte racer.

ako hoces da koristis sve pogodnosti androida na ovim ekranima i sa ovim hardverom se neces usreciti.

mislim,moze sve to lepo da radi ali za pun dozivljaj treba brzi procesor i bolji ekran.

e sad zasto mi je samsung sumnjiv-pa mnogo vremena je proslo,samo nesto obecavaju,muljaju a nigde ovih aplikacija sto je pjanovic naveo kao primer.

sve neki mantra,merkaba,joga itd programi,kurani i muslim aplikacije u poslednje vreme.

ima i korisnih ali zaostaju za iphone i androidom.

ok,najavili su sirenje bade,mnogo aplikacija i bar 10 novih bada modela ali sumnjivi su mi.

cekamo nove verzije bade i da vidimo da li ce kopirati one najvaznije i najtrazenije aplikacije sa android platforme pa cemo moci da damo sud.

u sustini ne veujem da ce da odustano od bade ali sumnjam u brzinu razvoja i mislim da ce nas sa wave-om da zakinu za badu 2.0 ali mnogi demantuju to.

al ne vidim onda poentu jakom marketinga itd oko bade,ako urade to sami ce da pucaju sebi u svoju kratku korejsku nogu

a ako bude tako-napred severna koreja !
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke