Prikaz jedne poruke
Stara 6.5.2014, 18:30   #51
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Oculus Rift - gaming naocare za virtuelnu stvarnost

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Kompanije ne mogu da volim ili mrzim. Interesuje me samo krajnji proizvod, i to kad ga vidim kako radi. FB je kompanija koja nudi odredjeni proizvod, ili ti odgovara ili ne, ne vidim tu prostora za volim ili mrzim. Niti su mi bliski da ih volim, niti su mi ucinili nesto nazao da ih mrzim.
Jedan banalan primer. Meni bliskoj osobi neko je otvorio lazan profil, postavljao svakakve lazi o njoj, a ta osoba i nema svoj FB profil. Nakon pokusaja intervenisanja kod, valjda administracije FB (pojma nemam preko koga sve je pokusala da se taj profil ugasi, cak je bila spremna da posalje svoja licna dokumenta kao potvrdu identiteta) krajnji odgovor je bio (opet neke FB instance) da je najbolje da otvori svoj FB profil i da demantuje sve sto je pisano o njoj na laznom profilu. Kao sto sam rekao vec ranije, FB je imao potencijal da bude jako dobra stvar, ali mislim da je to moralo mnogo ozbiljnije da se uradi (lupam, ali tipa kad otvoris profil da pruzis neki dokaz da si ti taj za koga se predstavljas). Zbog takvih stvari ja nemam poverenja u FB.

A sto se tice OR, slazem se. Vidim na kraju sta je i kako ispalo, pa odlucim. I onako se jako lepo moze igrati i na ekranu
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke