tema: AMD Navi
Prikaz jedne poruke
Stara 20.11.2020, 21:50   #367
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: AMD Navi

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Btw, novopečeni igrač i ne zna šta je pravi low ili medium sa smanjenim shejderima i brojem poligona, njih više bode klasifikacija da nisu ultra nego bilo šta drugo. Većina bi popadala samo tako na slepom testu između high i ultra podešavanja.
Klinac u osmom razredu u kojem predajem, preko raspusta uzeo 3700x, 32gb ram, 2070super... (imao je pomoć): "Nastavniče ja moram da menjam da uzmem 3070". Što? "Imam samo 200 frejmova u igrama u 1080p... ova je sad zastarela..."

Odmah vidim da ga tata/mama nisu pravilno vaspitali, da nije prvo igrao atari/c64 hitove, pa mala matura na nes, pa sega/snes, pa kad pređe na wold3d i quake2 posle tek sme da dobije grafičku noviju od GF4.

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Ja sam '99 kupio nov komp bez 3D akceleratora, tako da mi je već Kvejk 3 krajem iste godine rekao da ne puštaju odrpance u klub
S druge strane, naigrao sam se 2D strategija kao nikad.
Ja sam u junu '99 al' je bio 3Dfx Banshee, pa sam igrao Q3, WC3... al najviše NFS2, Age of Kings, Civ3, Heroes 3, Diablo 2, Arcanum, BG2... Ukratko, manje igara tad bilo, jedna mesečno sjajna dolazila do nas, al smo je gustirali u 20fps k'o ludi, ma nismo ni znali šta je fps u herojima 3

Citat:
Vlad Cepesh kaže: Pregled poruke
Uzeo je RAM i GF 1660, verovatno super varijanta. I bili su komentari tipa da je uzeo vrhunsku kartu, brutalnu, bla bla
Pa realno, za prosečnog igrača koji igra tu i tamo nešto, to jeste vrhunska 1080p karta danas, možda i narednih godinu-dve, bez rtx.

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
biću neka vrsta dinosaurusa retro-elitiste.
Ma već jesi
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke