Prikaz jedne poruke
Stara 11.3.2021, 13:27   #41
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 3/2021

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Situacija je takva kakva jeste I u potpunosti razumijem redakciju. Iskreno ovde je Novinarnica zaista najveci krivac. Nisu u stanju da barem stave najobicniju enkripciju iako imaju pozamasan broj klijenata. Neki ce reci pa postoji I screenshot opcija ali I za to ima opcija. Mobilni uredjaji imaju opciju da blokiraju SS (aplikacije banaka I Netflix ih koriste), takodje postoje opcije I na PC-ju. Naravno sve se to da zaobici ali nije svako voljan istrazivati kako.

Poenta je da bi Novinarnica zaista trebala poboljsati uslugu jer koliko je ja koristim jako malo su radili na usluzi.

Sto se tice SK redakcije nazalost nemaju resurse da rade na svojoj aplikaciji a vjerovatno ni resurse da odrzavaju vise opcija za digitalno izdavanje casopisa. Za to zahvalite Politici.
Da, Novinarnica je definitvno kriva sto ne obezbedjuje dovoljno sadrzaj koji objavljuje. Medjutim, problem ovde je stav redakcije da korisnici moraju da cekaju na elektronsko izdanje neodredjen broj dana. Bez ikakvog obavestenja o tome koliko dana. Ja sam lepo pitao gore, da li to kasnjenje povecava prodaju papirnog izdanja.

Kolik sam ja razumeo, odluka da elektronsko izdanje kasni nije odluka "Politike" nego samostalna odluka nekoga iz redakcije.
mvasic je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mvasic na korisnoj poruci:
player1 (11.3.2021)