Prikaz jedne poruke
Stara 20.2.2021, 12:59   #35
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

osamdesetih, devedesetih, pa i početkom dvehiljaditih dok je još bio dialup to je bio jedini prozor u svet kompjuterske tehnike, sećam se walktrhroughta igri na commodore i amigi čitaš i proživljavaš kao sad kad pustiš igru na youtube da gledaš.. A i jedino tamo je bilo oglasa za igrice da se naruče ...
Isto i hardwer, još sećam se naslovne kad je probijen 1Ghz..
Nekad se SK kupovao da bi bio u toku sa savremenom tehnologijom, imali su i veće tržište do ratova i krize devedesetih, sada ga kupuju nostalogičari kojima je još u srcu papir da vole da listaju i slabo se snalaze sa novom tehnologijom i možda radnje kompjuterske opreme da bace na sto da listaju nešto mušterije dok čekaju.. sasvim druga publika..
Isto i stripovi, doduše kod njih se kvalitet popravio ali je publika manja, pa obično ne traju dugo, nažalost kriza nas je naterala da prestanemo da trčimo na trafiku redovno za svoje omiljeno štivo.. sećam se dok sam bio mali jednom mi se prodavačica naljutila što sam dosadan svaki dan pitam da li je stigao strip.. eh neka lepa i drugačija vremena.. sad na trafici trošim pare samo na cigare, a štampu samo pomilujem pogledom..
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku water wizard na korisnoj poruci:
filpan (20.2.2021), mvasic (20.2.2021), Oggy (23.2.2021), Rockstar (22.2.2021), todos (20.2.2021)