tema: Dark souls 3
Prikaz jedne poruke
Stara 23.7.2018, 18:41   #616
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Meni ostala jos jedna ili dve regije do kraja sa tim da sam preskocio nameless kinga pa cu se vratiti... Najteza regija do sad ki je vrv dragon barracks ili kako se vec zove, neprijatelji nisu nikad sami a kad pogode I najlsabiji protivnik siba kombo skoro do smrti(+izduzuju glavudze, bljuju vatru I sve zivo ).verovatno jer sam skoro ceo put igrao lotrhic straight sword refined posto idem na quality 40/40. Sad kad sam digao black knight sword I refined astora greatsword mnogo je lakse obracunati se sa svima sem sa bosevima, onda ide straight. Najjaca stvar sto sam pored nameless kinga najvise puta umro od crystal sagea z koga vecina kaze da je najlaksi bos haha. Igram samo oflajn tako da vrv I nije neka greska sto sam uradio refined astora umesto sharpa bar se nadam. Ovo je jedna od redjih igara na koju sam se navukao posle witchera,a u pocetku sam je obrisao jer nisam znao ni kontrole, kad sam se navikao malo na borbu svaki protivnik je savladiv samo jos sa nameless kingom da se izborim
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke