Prikaz jedne poruke
Stara 18.1.2013, 16:08   #38
Starface
Starosedelac
 
Član od: 8.5.2008.
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 96 puta na 61 poruka
Određen forumom Re: Fake Beats by Dr.Dre Tour

EVO ja da ti kazem sta mislim o ORIGINALU sto se tice bubica.

Probao sam ih na 2-3 dana. Dizajn je dobar kao i to sto jednom kad ih zabijes u uvo da ce da tesko ispadnu. Dobra je izolacija od spoljasnje buke i to dosta doprinosi ocuvanju sluha ( sto znaci da neces pojacavati do besvesti zbog toga jer bruji u autobusu ili sta vec).

Zvuk je solidan/ajd' da kazem da je dobar ali po meni je mnooogo naglasen bass! Dobro je za hip hop,rnb mada i tad mi PONEKAD zasmeta tolika kolicina bassa. Posle tih sluski kasnije ti budu pesme bzv da ih slusas na nekim drugim sluskama bas zbog tog prenaglasen bassa. Zvuce nekako siromasno i ne toliko "jako, napumpano" kada predjes na neke druge.

Sta znam. Ako volis tako nabudzeno,dizajn itd onda ih kupi mada ne vrede tih para! Ovo ti pricam za original

Probao sam iste te sluske u Uscu neka kopija (fazon kostale su 20-30evra). Ocaj zivi. ISpran zvuk, nema basa i siromasan mid. Ja pitam sta je ovo sa zvukom, uzme ona devojka da cuje i kao " vidi stvarno nesto cudan zvuk. Mora da su crkle jer su dugo radile ili sta vec". Ja u komu na njen odgovor i zapalio .
Jos mi kaze kako imaju sertifikat,ovo ono haha .

Cak i laik ce da tesko poveruje ili da kupi nesto kad mu zena prospe pricu za NOVE slusalice da su se pregrejale i da su zato crkle !

Po meni bolje da uzmes nesto drugo ili ako si vec zapeo da uzmes te , onda skupljaj za original.
Starface je offline   Odgovor sa citatom ove poruke