tema: Fallout 3
Prikaz jedne poruke
Stara 25.7.2009, 22:58   #2057
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
ezenkiel kaže: Pregled poruke
Opet ja Dugo se nismo čuli

Završio sam Tenpenny Tower misiju - miroljubivo. Pregovorima sam uspio nagovoriti ljude da puste ghoul-ove u Tenpenny Tower, i ove da se usele, i svi su sretni blabla ... (osim onog bračnog para bogataša koji mi poručuju da čuvam leđa).... E, da, dobio sam i "Ghoul Mask."

Ali, sad imam jedan problem. U Tenpenny sam prevashodno pošao sa zadatkom da uzmem ključ od Alistera, da ga ubijem, i trebalo bi da odnesem ključ nazad u History Museum (misija koju sam dobio od onog ghoul-a iz History Museum-a, "Kill them with headshot" ili tako nešto - da pokupim 3 ključa od troje ljudi i ključeve odnesem ghoul-u).

Inače, pregovorima Alister nije htio da mi preda svoj ključ. Nakon useljenja ghoul-ova, vođa ghoul-ova je ubio Alistera, ali, sada nigdje nema Alisterovog ključa.

Gdje da ga nađem?

Tenpeni kao i svi ljudi u kuli su ubijeni i nabacani u podrum. E sada koliko ja znam svi su goli tj. nemaju odecu ni iteme na sebi. Nisam siguran da li mozesh da zavrshish q. Udji u podrum i vidi.

EDIT: Ne treba ti kljuc od njega, samo ti treba potvrda da si ga ubio. Ali poshto nije ubijen headshotom dobicesh manje para

Poslednja ispravka: pentraksil (25.7.2009 u 23:07)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
ezenkiel (26.7.2009)