tema: Fallout 3
Prikaz jedne poruke
Stara 24.7.2009, 1:10   #2049
sloba
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 369
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 122 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
ezenkiel kaže: Pregled poruke
Pozdrav. Nekoliko pitanja u vezi napretka kroz igru :

Da li neko zna ima li u bilo kojem dijelu igre neka misija koja treba da se obavi u Fort Banninster-u (tvrđava koja je vjerovatno centar Talon Company Mercs bande)? Pitam zato jer mi se Commander Jabsco (vjerovatno vođa Tallon Company-a) činio prilično teškim za elimininaciju, pa sam pomislio da možda ima neka misija u kojoj treba da ga ubijem, pa, ako ima, da učitam neku predhodnu poziciju i ponovo idem u tu tvrđavu zbog ispunjenja te eventualne misije, i na taj način nešto i zaradim

Isto pitanje i za Evergreen Mills (baza Tallona-a, duboko u nakom kanjonu, sa kavezima sa robovima ispred i jednim Behemoth-om).

Također, voli li iko "dobrice" u Fallout 3 svijetu, mislim, toliko da želi sa njim da putuje? Dobro, osim Dogmeat-a, i eventualno tate, kojeg, opet, ne mogu voditi sa sobom u druge misije osim onih koje se tiču "pročišćavanja vode" - bar koliko sam dosada vidio. Igram kao totalni dobrica, pa me Jericho iz Megatona neće, a ni ona djevojka koja mi je pravila društvo u "Nacional Archives" dok smo tražili Deklaraciju nezavisnosti - ona kaže da samo želi da pije Ostali se dosad nisu ni nudili.

U Fallout-u 1 i 2 je postojala opasnost da ako previše hraniš i liječiš Dogmeat-a, on počinje da izbjegava borbu. Ima li takve opasnosti i ovdje?
Šta da se radi, moram da ga čuvam, on je jedini koji me voli
Ja vodim onog zutog mutanta, sluzi mi ko prenosni kontejner, punim dok moze. A i pomaze mi dosta u pus-karanju, gatling laser ima a ne moze da pogine (a ostavljao sam ga bas u gadnim situacijama,reko sad je gotov). On je u nekom muzeju bese, dal istorije ili tu negde okolo. Imas i onu zemsku u Citadeli sa kojom si radio one misije protiv Enclave. Dao sam joj siskebab mac pa je lako uocim (nosi onaj rezervoar na ledjima) ali je nisam pozivao da podje opet sa mnom. Igram ko dobrica pa mozda nije kod svih isto. Ima i jedan ghoul u tenpenny tower-u kojeg sam kupio ali poginuo mi je zajedno sa tom devojkom dok smo trazili deklaraciju. I u Rivet cityju valjda ima pratilac ali se on otkljucava kad si zao. Ah samo da prodje i ovaj zadnji DLC pa idem nanovo, taman da odmorim mozak malo.
sloba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sloba na korisnoj poruci:
ezenkiel (24.7.2009)