Prikaz jedne poruke
Stara 21.4.2006, 8:08   #48
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Wink Re: Star Wars

Citat:
Grimm_SBL kaže:
Prvi deo (Phantom Menace) je GLUP (najgore je kad Anakin pobedi na trkama i ono kad ucestvuje u bitci, uhhh. Kakvi su to ljudi (Jedai, Twileci, Rodiani, Kowakian Monkey-Lizardi???) koji pustaju detetu od 10. godina da ratuje?
Pa nisu ljudi Izgleda da u njihovom zakonu ne postoji klasifikacija u takmičenjima vezana za godine... Ko će znati kakav je zakon "In a galaxy, far, far away..."
Citat:
Grimm_SBL kaže:
... i vrhunac gluposti: PROKLETI JAR-JAR BINKS! Taj usati izgovor za "meat bag" (HK - 47). ARGHH trebalo bi njime nahraniti Mynocke...
Jar Jar je jedan od najsimpatičnijih likova baš zbog svoje spontanosti i neiskvarenosti... To što je lik takav da je slučajno na manjem intelektualnom nivou od ostalih likova ne čini ga manje dobrim i pouzdanim prijateljem... A šta je "pisac time hteo da kaže"... Ko shvati, shvatiće...
Citat:
Grimm_SBL kaže:
Drugi deo (Attack of the Clones) je BLJUTAV zbog onog glupog mamlaza od Anakina (tacnije onog glumca), koji glumi kao da ga neko tera sa Lightsaberom uperenim u njegovu pozadinu... Ahhh Sith Spit! Kad sam ga video kako glumi pozeleo sam da se udavim u Corellianskom pivu, udavio sam se u nekom drugom, a mamlaz mi i dalje nije dobro glumio... Njime bi trebalo nahraniti Piranxsa Sharks
Uh... gde baš nađe Anakina ovako da nagrdiš... Nema veze... ukusi se razlikuju, ali ovo je prvi put da čujem to od nekoga. Zapravo, u kom to delu Hayden Christiansen nije opravdao ulogu Anakina u pravom smislu te reči? Iskreno, ne bih mogla da zamislim sada nikoga drugog u toj ulozi. Kad si već počeo, kaži bar koji deo te je najviše iziritirao, možda mi je negde promakla njegova "loša" gluma
Citat:
Grimm_SBL kaže:
Treci (Revenge of the Sith) je UPROPASTEN, iako od neslavne trojke je najbolji. Film koji je trebao biti antologijski, sa scenom kad mladi retard postaje Darth Vader! Umesto toga ta scena je glupa, kad sam gledao podsetilo me na Frankenstajna...
Ne može taj deo nikada da bude antologijski, antologija su IV, V i VI epizoda. Možda ti se scena učinila glupom zbog one jeftine plastične maske - ne daj da te zavara Lucas-ova odanost prvim epizodama
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke