Prikaz jedne poruke
Stara 21.5.2019, 23:45   #3542
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Game of Thrones

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Za ovo sto si napisao u spojleru.
Aj za ovo prvo i mogu da se slozim. Meni iskreno nije bilo potrebno da urade tih par scena jer znamo sta su rekli i kako bi reagovali ali da, trebali su da odrade.

Drugo, Jon je rekao vec da ne zeli da bude kralj. Ne vidim razlog zbog cega bi to spomenuli. Tajna se cuva. Crv je profesionalni vojnik, slusa naredjenja. Nije bas on toliko prisan nikad bio sa Deni da bi sad ubio nekog zbog izdaje.
A i nije se prvi put u seriji desilo da neko ubije kralja. Dzejmi kao sto znamo nije ubijen znamo ko ga je spasio i zasto. Ipak je to do sl kralja/kraljice da odluci da li ce kingslayer biti ubijen ili ne.

@player1

Isto se osecam.
I ja sam ocenio visoko sve epizode sem cetvrte. Tu su bas dosta zeznuli. Pogotovo ovo sto je linkovano iznad.
Bren je rekao da ne želi nikakvu titulu - pa porekao.

Sansa je rekla da ne želi da se Sever pokori nikome više, pa makar to bio Stark na tronu - pa su se severnjaci pokorili njoj. Što tek nema logike tražiti nezavisnost jer je tvoj čovek i tvoja kuća vladar svih kraljevstva.

Tirion je rekao da ne može da bude desnica i da ne zna šta priča više - pa su izabrali Kralja po njegovom predlogu.

Deneris je rekla da se poštede deca i civili - pa popalila ljude po ulicama.

Kako su scenaristi okrenuli njihove priče, mogao je i on da promeni mišljenje.

Po meni, komotno je moglo i trebalo da se uvede scena suđenja i rasprava o Džonu kao pravom zakonitom nasledniku. Da izađe pred Većem i da se pred Crvom i ostalim kućama sazna istina i razlog zašto je ono uradio. Jer sada više nema poentu da bude tajna, pošto ni on sam ne želi presto i nikome nije pretnja. A onda može da predloži da se ispuni Denijeva želja i da se "polomi točak" odabirom Brena za naslednika. Onda bi Brenova "zašto misliš da sam prevalio ovoliki put" rečenica imala poentu i logiku i ona scena Veća imala smisla.

Oni su uspeli da zbog jednog Crva ugase jednu od najjačih i najbitnijih kuća Westerosa. Šou.

I da, zar ne reče da ti je četvrta epizoda odlična?

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Da budem iskren. Meni je ovo silno pljuvanje zgadilo temu.

Kao sto rekoh bukvalno se osecam ko gradjanin drugog reda u ovoj temi.
Tako se i mi osećamo na kraju ovog druženja sa serijom. Baš kako si opisao.

Jer, zašto bi diskutovali i ukazivali na neke nelogičnosti zbog zbrzanog proizvoda, gledaj šta ti se servira i to je to.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke