Prikaz jedne poruke
Stara 4.11.2017, 0:18   #5
Novina
Član
 
Član od: 7.8.2016.
Poruke: 31
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL vs SBB Kablovski

Citat:
dsnelim kaže: Pregled poruke
ja ipak nekako misllim da gore od lelekoma ne može
Meni ADSL radi odlicno poslednjih 8 godina ili koliko ga vec imam. Pukne veza jednom u 2 meseca na 5 minuta i to je to, a brzina je uvek kao deklarisana. Packet loss? Sta je to nisam nikad cuo za to :P Naravno svaka lepa strana ima uvek i ruznu pa tako maksimalna brzina koju mogu da imam je 10/1 zato i hocu da predjem na SBB.

Sto se tice komsija dzaba da se raspitujem jer kao sto rekoh to su sve uglavnom stariji ljudi sta oni mogu da rade na netu pa da mi kazu da li valja... Sigurno im ping nije bitan jer ne igraju igre mozda ponekad skinu film i surfuju i to je to. Prvi komsija kaze da nema problema sa SBBom ali to meni nista ne znaci...

Ostalo je jos 7 dana i u velikoj sam dilemi sta da radim. Da se kockam pa mozda dobijem sedmicu ili da ostanem na sigurici mada stvarno je vec tesko kad hocu da skinem igru npr Shadow of War 90GB je tezak pa trebaju mi dani, a dok se on skida ne mogu da igram online zbog pinga. Da stvar bude jos gora burazer isto koristi internet pa kad on skida nesto zbog spore brzine ja opet moram da cekam jako dugo.
Novina je offline   Odgovor sa citatom ove poruke