Prikaz jedne poruke
Stara 2.6.2013, 18:47   #748
darrko
Novi član

Član od: 30.6.2007.
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Playstation 2 emulator

Citat:
CTOJAH kaže: Pregled poruke
Pod jedan : Crash Team Racing je za PS1, tako da poteraj preko ePSXe - radi savrseno ! (Ako si mislio da emulirash PS1 igre preko PCSX2 - zaboravi !)

Pod dva : Ako nisi, stavi 64bit OS ; zatim upari u SLI 8800GT ili kupi bolju gfx - ne podrzava ti DirectX 11 ! ; nije lose da RAM bude DDR3, a gfx GDDR5.

Pod tri : Crash Tag Team Racing je za PS2/GC/XBOX. Ako si mislio na ovu igru onda skini najnoviji PCSX2 i procitaj ovo
Ja licno sam pokusavao da odigram CTTR preko PCSX2, ali igra random zakucava in-game. (nisam siguran dali je do ISOa ili nesto drugo - koristi save state da bi prevazisao ovaj "bug")
Isto tako CTTR radi i preko Dolphina, ali mislim da ce ti za ovu verziju trebati jos jaci kompjuter s tim da ako upotrebljavas 64bit build emulatora, znatno ces ubrzati emulaciju.
Ja imam x4 3ghz, 4gb dd3, i ati hd5750 i sve super radi ako znas da podesis gde sta treba.

Jos samo da ti napomenem da kod PCSX2 uvek ucitavaj direktno ISO, a ne preko virtuelnog drajva ili pravog CD/DVD-ja - brza je emulacija tako.

Sa srecom igranje !

CTTR radi samo u multiplayer modu,split screen. Ja je cepam sa ortacima preko pcsx2 redovno, kampanja nije podrzana, ali ona nije ovde ni bitna, multiplayer ovde je zakon. A na oficijalnom sajtu za pcsx2 pise za svaku igricu koliko i da li je podrzana.
http://pcsx2.net/
darrko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke