Prikaz jedne poruke
Stara 20.9.2021, 0:06   #17
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.800
Zahvaljeno 959 puta na 583 poruka
Određen forumom Re: Televizor 55" savet

cuti, ja guram gtx 960 i jos joj je procesor usko grlo. pomaze to sto nema previse igara koje ne mogu da igram, a da me silno vuku, kao sto mnoge jesu kada sam zueo gtx 960 (witcher, skyrim, dark souls i ostale).

u svakom slucaju, steta sto ti trebaju uglovi, ali bar ti soba nije nikad u totalnom mraku, tako da onda nesto bledja crna nece biti posebno uocljiva. u prevodu - ips.

i tacno za te pare i za tu velicinu imas neki lg.
imaju nekoliko modela u ponudi i iz iste klase su 7000.

otprilike ce biti ovako nesto:
https://www.youtube.com/watch?v=bcxYmkGoEwE

samo gledaj da bude bas 55", jer je on IPS, dok bi 50" i 60" kod LG-a mogao da bude i VA panel.

input lag mu je super za tv, barem po specifikacijama, tako da... ja bih bez mnogo filozofije uzeo taj.

mozda ima neki od manje jakih proizvodjaca da bi u nekom segmentu ponudio vise, ali ne mnogo vise. sve je slicno to, a lg mi je nekako najsigurniji.

samo narucuj online, pa ako nesto ne bude u redu da mozes da vratis. jos ako ulovis garanciju od 3 ili pet godina, vrh.

jedino sto ti je osvezenje 60hz, ali bi za 120hz verovatno ipak morao da dodas jos 20.000. sumnjam da ti je to neophodno kada vec imas monitor. za filmove i po neku casual igru je 60hz skroz ok. uostalom, mi sa ovim grafama malo sta mozemo da teramo na preko 60fps, nit mnogo znaci da bude vise od toga.

i vidi jos neki savet ako ti neko da, nemoj meni verovati bas 100%.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
evil_geko (20.9.2021)