Prikaz jedne poruke
Stara 11.8.2006, 3:18   #118
Nemesis
Veteran
 
Član od: 29.11.2005.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nemesis
Određen forumom Re: objasnjenja pocetniku

Ljudi (odnosi se na Holodoc-a i Marka_L) vi zaista imate puuuno vremena!!! Svako vece se pojavi po jedna nova stranica. Ne stizem ni da procitam sta ste sve napisali. Koliko je samo trebalo vremena da se to sve i napise?

LM, da vam malo kvarim "zabavu" imam jednu malu repliku za ANDROSSa...
Citat:
ANDROSS kaže:
Evo opet se slazem sa Markom.VB je dosta upotrebljiv za poslovne aplikacije!Tu je konza!!!Eto vec sam sa VB6 sklepao multimedijalni plejer sposoban da pusta muziku i filmove!Sto je tice C++-a tu je konza za igre!
Sto volim "konza" argumente!
Nije VB losh, ali ni u ludilu ne moze da se poredi sa Delphijem za poslovne aplikacije. Ja sam silom prilika morao jedan program da uradim u VB i trebalo mi je mnogo vise vremena nego da sam radio u Delphiju. A i funkcionalnost aplikacije je bila na mnogo manjem nivou. Ako vec koristimo termin "konza" onda je VB konza za pisanje skriptova za Word i Excel i tu mogu da se urade zanimljive stvarcice. (BTW, imam jedan program za knjigovodstvo u Excelu naravno sa skriptovima u VBu)
A sto se tice igara ne doimira C++ zato sto je toliko dobar, vec zato sto je postao nepisan standard. Ja sam prvo radio u Delphiju a na C++ sam presao samo zato sto je skoro sva dokumentacija i dodatni materijali pisana prvenstveno za C++. Bas zbog "zurke" instaliranja DirectX-a pod Delphijem sam i odustao od ovog jezika za pravljenje igrica.
Nemesis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke