Prikaz jedne poruke
Stara 10.8.2006, 4:03   #104
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: objasnjenja pocetniku

E sada pitam ja tebe da li i dalje misliš da ne poznajem termine 3D grafike. Izvini ako je ovo bilo malo šturo ali stvarno i ovaj tekst mi je oduzeo puno vremena a kamoli da još zalazim u detalje. To što ti ne vidiš kako je nešto odrađeno u 3D-u uglavnom može da provali klinac koji je odigrao bar desetak do dvadeset 3D naslova u svom životu tako da ni igranje igrica nije baš za potcenjivanje. Vidiš ponekad se isplati za neku stvar zanemariti „trokorak“ i baciti se na „casual“ učenje

Citat:
Lažeš, lažeš, a ko laže taj i krade
E vidiš kako se neko da veoma lako naterati da pročita tekst od početka do kraja A i nisam se baš nešto pretrgao oko pominjanja aplikacija u tom delu. Samo sam pomenuo primenu 3D-a u aplikacijama tako da taj deo slobodno možeš da zabatališ a posvetiš se ovom centralnom koji sledi kasnije. A inače zar ne misliš da bih bio malo retardiran ako bih pokušao da iznesem neku laž pored više od 4000 ljudi na ovom forumu zar ne

Apel moderatorima da me ne banuju zbog ovolikog posta ali morao sam da eleiminišem neke nedoumice.

Pozdrav,dobro jutro i izvinjavam se za gramatičke greške kojih ima sigurno
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke