Prikaz jedne poruke
Stara 9.12.2007, 3:37   #2
branko mirkovic
Novi član
 
Član od: 7.12.2007.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Microlab PRO-1 2.0 Speakers

Za slusanje muzike je i dalje ne prevazidjen 2.0 sistem.A za 70,75 evrica nemas boljih kutija tj. nema boljeg izbora mislim da su sledece tako dobre 200 evra.Ja sam puno trazio po netu i jedan dan sam kod drugara cuo i odusevio se. Kupio sam ih.Ja sam muzicar i radim na kompu svasta u vezi zvuka i imam i dosta skuplje kutije koje ne rade toliko bolje koliko su skuplje mozda malo preterujem ali samo zato sto ih nisam stavio jedne pored drugih pa proverio a to je jedini pravi nacin.Ali ti jedno mogu reci sa sigurnoscu.Poredio sam ih sa Aiwiniom linijom tacnije dva modela jedan je moj a jedan ima moj kolega njegova je bolja tj.jaca.Obe su losije po kvalitetu zvuka i to mnogo! Nemaju jaci bas od aiwe ali cistiji imaju sigurno.Cistije im radi i bas i srednji i visoki!To su kompijuterski zvucnici samo zbog jedne stvari zato sto ne smetaju monitoru koliko god da su blizu.HI-FI kutije visogog kvaliteta zvuka i izgledaju bas mocno i nisu male uopste.Obrati paznju kad budes kupovao da li daljinski funkcionise!!!Desava se na starijem modelu da volume - ustvari pojacava signal i obrnuto!!!I ja sam dobio kabal koji je neispravan ali taj kabal ne koristim! Mana im je hoce da se potkrade feler!!Ali toplo preporucujem!!!I imaju i u crnoj boji ima i pro2 i pro3 ali nista od toga nema da se kupi kod nas jos uvek!
branko mirkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke