Prikaz jedne poruke
Stara 28.6.2017, 15:45   #41
mmm1987
Član
 
Član od: 2.3.2012.
Lokacija: Paracin
Poruke: 166
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 36 puta na 23 poruka
Post Re: Code: Evolved - Domaca metroidvania

Prvi krug testiranja Code Evolved igre (Wolf side of the story) je zavrsen. Dobio sam tonu korisnih informacija i saveta ali jedna zamerka se konstantno ponavljala. Mnogi testeri nisu voleli sistem jacanja. Konstantno ubijanje protivnika za EXP se ne uklapa dobro u sam exploration gameplay igre. U te svrhe resio sam da redizajniram EXP sistem.



Za pocetak EXP je skroz izbacen iz igre. Ubijanje protivnika nece donositi EXP poene. Umesto toga igrac ce morati da nalazi u krugovima EVO orbove. Imace ih ukupno 19 a svaki od njih ce davati odredjenu kolicinu EP (evolucionih poena). Sto se jacanja statistika i vestina tice, to je ostalo nepromenjeno. Igrac ce moci da koristi EP poene da kupuje i jaca odredjene karakteristike lika kao sto je to bio slucaj i sa EXP sistemom. Na ovaj nacin igrac ce moci da jaca lika na koji god nacin zeli dok ce exploration srz igre ostati netaknuta.

Trenutno radim na drugom nivou za Owl stranu price i posle toga bice izbacen treci DEMO koji ce sadrzati mnoga sitna poboljsanja kao i novi EVO sistem jacanja.








mmm1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke