tema: Telekom BOX
Prikaz jedne poruke
Stara 18.9.2014, 18:42   #113
Leonidas
Član
 
Član od: 3.6.2009.
Lokacija: Daj ne pitaj...
Poruke: 107
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 17 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Telekom BOX

Promenili su stav, napravili reviziju, pre svega zbog načina obaveštavanja korisnika, ali posebno zbog metode kojom skidaju potrošene minute u nacionalnom saobraćaju (u koji su nekim čudom ubacili u mts mrežu iako imamo posebnih 300 minuta samo za razgovore u mreži), a još jedna "zvrčka" je način na koji obračunavaju "potrošene" minute, a to je 60 + 60 sekundi. U udruženju za zaštitu potrošača smatraju da je takav način obračunavanja neregularan, jer se korisnicima time računaju potrošeni minuti koje oni zapravo nisu ni potrošili Lepo bi bilo da se uvede sistem tarifiranja na sekund, ali pošto je to Lelekom, ostaje nam samo da se nadamo.

Inače meni net ne prelazi 5,5 Mbps, STB se i dalje uključuje sam od sebe. Jedan dan je pokazivao sipmtome kliničke smrti, resetovao sam ga i nije uopšte podizao sistem. Sad radi, ali i dalje pokazuje svoju samovolju i uključuje se sam od sebe. Objašnjenja od tehničke službe tipa: "STB ne treba da se gasi" ne uvažavam, jer zašto bih ostavljao da mi bezveze srče net i troši struju. Krajem meseca treba da obnavljam ugovor, a nisam pametan šta da uradim po tom pitanju. Skroz sam nezadovoljan mobilnim i internetom.

Poslednja ispravka: Leonidas (18.9.2014 u 18:43) Razlog: Ubačen URL
Leonidas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke