Prikaz jedne poruke
Stara 16.2.2009, 1:51   #42
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Wink Re: Istina o Fejsbuku

Citat:
holodoc kaže: Pregled poruke
Recimo svaki put kada bih posle određenog vremena trebao da promenim profilsku sliku otelio bih konja ili dva da to izvedem Da sam glup ne bih baš rekao ali FB ima po meni jedan od najneintuitivnijih interfejsa na web-u od svih većih aplikacija...D
Nije da ti udaram na inteligenciju, ali za svaku fotku koju otvoriš a tvoja je, imaš link Make profile picture sa desne strane na dnu ostalih linkova, rotate, edit, etc). Ako je to nelogično, onda moraš da pokušaš da izmeniš sliku profila na MySpace, da bi video šta je neintuitivno sučelje.

I uopšte, niko te po ušima ne bije da prihvataš sve zahteve za aplikacije, da ne podesiš privatnost u sitna crevca, etc, etc. To što je neko lenj da pronađe opciju na FB, ja imam rešenja --- nudim usluge rešavanja svih FB problema za simboličnu naknadu. I, mogu da ti kažem, ima posla dovoljno.

Da rezimiram, to što neko ne zna da koristi Linux ne znači da Linux ne valja, nego da ne ume da ga koristi. Isto je i za društvene mreže - ponuđeno je mnogo, treba znati to koristiti na pravi način. Kovačka puška služi za sport, ali može da se upotrebi i za izvršenje krivičnog dela ubistva s predumišljajem (može da posluži i sekira, čekić, satara, tučak za meso).

Neko reče napred „znanje je moć“.
urke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke