Prikaz jedne poruke
Stara 25.11.2019, 16:43   #162
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Star Wars Jedi: Fallen Order

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Sa ovime ne mogu uopšte da se složim zato što bez obzira koliko je borba u Academy/Outcast bila interesantna, da se ne lažemo, forme (stances) su bile smorne. Tri predefinisane "težine" koje određuju balans između brzine udarca i nanete štete, sve to upakovano u "češljanje" lightsaberom pa ko koga prvi potkači.

Fallen order pruža daleko veću raznovrsnost pokreta i napada koji mogu tako lepo da se povežu i ukombinuju da borba liči na pravo umetničko delo. Bez imalo preterivanja, mislim da ova igra ima ubedljivo najbolje odrađenu lightsaber borbu od svih Star Wars igara do sada.
Znaš kako, složio bih se kada bi recimo uz skaliranje težine i moj lightsaber i skillovi bili ubojitiji. U fazonu ako igram na najvećem nivou težine da lightsaber može u 1-2 poteza da ubije bilo kog trupera obzirom na to koliko bi lightsaber i trebalo da bude ubojit. Isto tako bi i Cal trebalo da bude osetljiv na damage protivnika, da postoji high-risk high-reward combat.
Ovako mi je preterano retardirano kad je osećaj mlaćenja protivnika tako jakim oružjem nikakav i više se osećam kao da ih mlatim nekom palicom nego li saberom.
Isto tako recimo force push treba da bude daleko moćniji, da omogući bacanje protivnika u proizvoljnom smeru i slično.

Ubojitiji lightsaber i više slobode pri upotrebi force powers bi ovu igru doveli na 10/10 kad je u pitanju combat.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke