Prikaz jedne poruke
Stara 5.6.2007, 20:14   #111
nikos
Član
 
Član od: 11.4.2007.
Poruke: 176
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 47 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

eg
Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
sve je to tacno sto si rekao ali ipak igra je bas nedovrsena.....mislim samo 3 udarca WTF.
Mene ortak odvali sa hingis a ja uzmem federera,jbt 5 puta je lakse igrati sa zenama ne samo zbog bacanja vec i zbog toga sto zene svaki udarac udare makar pristojno a muskarci ili odvale lopticu ili je jedva prebace.
A poseban je slucaj to sto nema sanse da se pogodo mreza ili aut....odmah -20% na ukupnu ocenu igre.
Sve u svemu ne slazem se da je igra zabavna i mislim(tj siguran sam) da je top spin mnogo bolji bez obzira sto i on ima 100 bagova.


Gresis imenjace gresis Vt3 ima dosta dublji gameplay nego sto se to na prvi pogled cini.
Ima mnogo vise od 3 udarca u strvari bolje mi reci koji nedostaje

evo ti ga C. Cord shoot "natezes sa top spinom pa pre momenta udara pritisnes dole + lob "

Kad pocnes na very hard da odvaljujes sve redom onda znaci da si skontao gameplay kako treba tenisku akademuju da ne pominjem a ne (sto je nekako pomalo iritirajuce) instaliram igru uletim na 5 minuta i sav sam se iznervirao.

Inace tacno je da ima "propusta" ali takvo je trenutno vidjenje sege sa tenicke strane svi dosadasnji tenisi nevezano za platformu imali su Advanced grafiku JAKO dobru optimizaciju i minimalan broj bagova. Sto je za svako postovanje prema krajnim kupcima (malo ko na to dans obraca paznju)

Vt3 stalno napreduje "10min." igraci bi rekli sporo, ali za razliku od Top spina koji je skroz izgubio kompas VT3 ga ima .
Da su mene pitali iskljucio bi bacakanje na tvrdim podlogama ubacio proklizavanje kod running shoot-a na sljaci i povisio toleranciju na Bech. i Forh. paralelu (i na jos poneki udarac, ali ne puno) tada bi bilo teze ali zanimljivije

Sto se tice brojnosti igraca(steta sto nema Srba) da ih je bilo i 50 vecina bi reklo ccc samo 50 . Animacija i sve ostalo su "skoro savrseni" i meni je bolje 30 jako dobrih nego 100 generickih.
Inace sve je u kretanju , anticipaciji i pravilnom odabiru udarca (i to je filozofija tenisa znace svako ko ga je igrao ) tek na very hard VT3 pokazuje pravu stranu, dosta je napredovao ka simulaciji i na tome ce se verovatno raditi ubuduce.

Zalosno je sto na PC ju nema vise tenisa pa bi konkurencija bila bolja, ovako VT3 vs Top spin2 po vecini segmenata su NEUPOREDIVI .

Zabava+blans sim./arc +xyz razlicitih kvaliteta = VT3

Za sve igrace TSP2 probajte duze od 15 min. uvezbajte sve udarce i svidece vam se verovatno
Eto da ne svucim kao PR Sege ...
nikos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke