tema: Breaking Bad
Prikaz jedne poruke
Stara 5.10.2013, 19:41   #232
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Breaking Bad

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
Rainman je potpuno fascinantan. Skajler mu u top4 lika, WW ne moze da vidi ocima jer je zao, najbolje su mu epizode oko smaraca Dzesija. Verovatno je zaboravio da pomene Holi, ona je takva dusica

Meni je Majk njah i jednodimenzionalan. Covek je napravljen da ga svi vole i "postuju", a ja jednostavno takve karaktere ne gotivim previse. Ali i takav je nebrojano puta kompleksniji od Dzesija koji nije nista vise od jedne veeelike dobrice.
A meni likovi kao ti uopste NISU fascinantni.

Kao sto rece Dzeri Sajnfeld kada gleda opstanak: "Kada gledam epizodu o gazelama, vicem - brze gazelo, pobegni od tog lava. Kada gledam epizodu o lavovima vicem - ajde lave, stigni tu gazelu".

Tako i ti - serviran ti je WW kao glavni lik - i ti automatski prihvatas njega kao nekoga za koga treba da navijas. A on je umobolan, bolestan, zao - jednom recju on je LOS covek. On je najgora vrsta osoba koja postoji: ZAO i GENIJALAN. Ja ne mogu da se divim takvim osobama, meni je smesno sto to uopste moze biti diskusija, a neverovatno sto tako kao ti razmislja vecina.
Rainman je offline