Prikaz jedne poruke
Stara 6.8.2022, 18:10   #39
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.861
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.843 puta na 1.159 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2022

Citat:
PinociO kaže: Pregled poruke
Cak se naslovne strane ne komentarisu kao nekad... nesto se ocigledno desava... da l ljudi dizu ruke od casopisa ili ko zna sta je...

Licno kad se zadrzim i imam zelju da procitam od pocetka do kraja 5 tekstova u casopisu za mene je to vrhunski broj. A sto s enaslovne tice uopste mi nije bitno sta je na njoj vec koja broja dominira. To mi je bitno jer tako prepoznajem novi broj (iako mi se ostavlja),ne vodim statistiku,ali mi se cini d anekako crvena dominira Ono kad na kiosku gledas mesec dana izlozen broj crvene boje i onda stigne novi broj gde isto dominira crvena ko ne kupuje redovno i ne obraca paznju... dok recimo kad se pojavi druga boja,kao ona plava novi broj strci i jednostavno mami... sitnica,detalj,glupost,ali sam ubedjen da i to ima svoj procenat uticaja na prodaju
Trudimo se da šaramo. https://www.sk.rs/arhiva/ Da ne bude jedana (dominantna) boja dva puta za redom. Mada je tačno, crvena dominira zato što nam svi savetuju da je forsiramo zato što je "upadljivija" na kioscima... iskreno, lično ne verujem da je našim čitaocima to toliko bitno kao kad se ljudi predomišljaju oko toga koje će dnevne novine da kupe...
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku oluja na korisnoj poruci:
mvasic (6.8.2022)