Prikaz jedne poruke
Stara 6.8.2022, 8:56   #35
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2022

Citat:
pinocio kaže: Pregled poruke
ma video sam,ali sam video i to da vas koji se zalite na elektronsko izdanje i samo zelite da dodjete do sk nema ni milion ni hiljadu,vec par ljudi i zaista je pomalo neprijatno citati za svaki broj iste prepiske,vec odavno vam se moglo izaci u susret na brdo nacina.

Sve odaje utisak u najmanje ruku neozbiljnosti od strane sk da ne kazem dve reci koje bi mozda i najbolje opisale koliko ih potresa necija borba da se dodje do casopisa...

Procitao sam broj,rekao bih veoma rano u odnosu na svoje navike,odgledao prelistavanje i nazalost nisam primetio deblji papir,primetio sam dobar,zanimljiv tekst (o laboratorijama) koji mi je drzao paznju,tekst o huawei watch gt3 pro sam sa zadovoljstvom procitao iako se ne lozim na pametne satove.huawei matepad paper potpuni promasaj u smislu da sam vec odgledao kuzmin video prilog o tom uredjaju (video o igri meseca nisam gledao,pa se ne smatram ostecenim :d) i da mi dve strane u sk uzalud bacene jer su postale besmislene posle tog video priloga,pa sam sad u dilemi sta da ignorisem video priloge ili casopis... Jos mi je zanimljiv bio i tekst o ps plusu i to je to.

Sad gledam papir stvarno jeste kvalitetniji ili deblji,ali valjda se za 290dinsa to i podrazumeva da bude tako pa mozda zbog toga ne ostavlja utisak. Iskreno najjaci utisam mi je ostavio kraljevic marko jer se provlaci kroz vise mesta u broju :d
Ако се не варам, ово је за сада једина порука која се дотиче самог садржаја часописа.
Од како нас је Тодос искулирао, више нико ништа и не пише о садржају.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke