Prikaz jedne poruke
Stara 5.8.2022, 22:33   #33
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.036
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2022

Citat:
PinociO kaže: Pregled poruke
Kompezuj.... posalji neko pice za sledece prelistavanje,licenciraj,ponudi jacu cenu,ponudi 10e,mozda dobijes PDF... i da ne bude da te zezam,apsolutno sam na tvojoj strani. Da sam zaposlen tamo,preuzeo bih obavezu na sebe i slao ti stampano izdanje onako privatno...
Kupovao sam skoro nesto na jednom sajtu,i posto mi je trebala jedna velicina,a u ponudi je bio zadnji primerak ali druge velicine,spazim da postoji opcija da ostavim mail i da mi jave kada dodje moja velicina,a posto sam znao da toga vise nece biti u prodaji i zezanja sam popunio taj obrazac i posle njegovog slanja dobijem obavestenje da moj "upitnik" vazi mesec dana. I prosto sam zaboravio na to.Posle mesec dana dobijam email sa obavestenjem da proizvoda za koji sam zainteresovan vise nece biti u prodaji,ali da mi oni u znak izvinjenja salju kod koji ce mi prilikom sledece kupovine nekog artikla doneti 20% popusta na cenu. E to je jedan detalj koji te na neki nacin cini velikim,korisnika postovanim i povrh svega lojalnim.

A ovo sto se tebi desava te jednostavno tera sto dalje
Ne znam da li si video, ali sam lepo ponudio da im pošaljem pare na PayPal. Još uvek nisam dobio odgovor. Zato i vredja, kad je jedini komentar koji neko iz redakcije ostavi je "jel' ste videli papir".
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke